Azyl pro milence České Budějovice

Diskrétní ubytování pro milenecké páry a zamilované v Českých Budějovicích.

Pension Levné ubytování České Budějovice nabízí milencům, v době od 9 do 15 hodin cenově zajímavé DISKRÉTNÍ DENNÍ UBYTOVÁNÍ a to pouze po předchozí telefonické dohodě s recepcí.
Při telefonickém kontaktu s recepcí pensionu Levné ubytování České Budějovice Vám doporučujeme použít termín "DENNÍ UBYTOVÁNÍ", z důvodu výrazné slevy.
DISKRÉTNÍ DENNÍ UBYTOVÁNÍ se slevou mohou v pensionu České Budějovice využít zamilované páry v každém věku jako milenecké ubytování.
DENNÍ UBYTOVÁNÍ v pensionu České Budějovice je cenově zajímavé - cena za kvalitní dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby v době od 9 do 15 hodin je účtována jako cena za jednolůžkový pokoj a to pouhých 720 Kč (360 Kč za osobu, po dobu až 6 hodin).
Zaplatit ubytování a vyzvednout si na recepci klíče od pokoje může pouze jeden z partnerů. Druhý partner (partnerka) už do recepce chodit nemusí. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup pracovníků recepce Pension Levné ubytování České Budějovice je samozřejmostí.
DENNÍ UBYTOVÁNÍ ve výše vymezené době mohou v pensionu Levné ubytování trávit milenecké páry jako velice příjemný, komfortní a diskrétní milenecký azyl ve městě České Budějovice.
Ubytování milenců se slevou je určeno maximálně pro 2 osoby na 1 pokoji a pension České Budějovice striktně dbá na dodržování této zásady.

Inzerce z 09.01.2017, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Jaroslav Srba | E-mail: info(at)ceske-budejovice-levne-ubytovani.cz | Tel.: 721589838 | Lokalita: České Budějovice | Cena: 360,- Kč

http://www.youtube.com/watch?v=b6EWNuL7UK4

Podobné inzeráty

Typ Lokalita Název Cena
Nabídka Celá Česká republika Sex s Katkou 50
Nabídka Celá Česká republika Madame Katerina 50
Nabídka Celá Česká republika Uchylná panička 26 Kč/ min 26
Nabídka České Budějovice Milenecký azyl České Budějovice 720
Nabídka České Budějovice Azyl pro milence České Budějovice 720

Doporučujeme
Sklik doporučujeme
AdFox doporučujeme
Často hledané fráze