Milenecký azyl České Budějovice

Milenecký azyl České Budějovice.

Pokud řešíte problém kam pozvat svou milou, nebo svého milého během dne, pension Levné ubytování České Budějovice nabízí azyl milencům, v době od 9 do 15 hodin na základě předchozí tel. dohody s recepcí pensionu.

DISKRÉTNÍ DENNÍ UBYTOVÁNÍ je cenově zajímavé, cena za kvalitní dvoulůžkový pokoj pro milence (dvě osoby v době od 9 do 15 hodin) je účtována jako běžná cena za jednolůžkový pokoj a to pouhých 720 Kč (tedy 360 Kč za osobu, po dobu až 6 hodin). Předchozí telefonická dohoda s recepcí pensionu je nutná.

Zaplatit ubytování a vyzvednout si na recepci klíče od pokoje může pouze jeden z partnerů. Druhý partner (partnerka) do recepce chodit nemusí. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup pracovníků recepce Pension Levné ubytování České Budějovice je samozřejmostí.

Levné ubytování České Budějovice, nedaleko centra města je mezi hotely a pensiony oblíbeno. Pension je vhodný pro pracovní cesty, rodinnou dovolenou, ale i jako romantické ubytování pro zamilované páry a milenecké dvojice v Českých Budějovicích.
Levné ubytování České Budějovice poskytne milencům, kteří hledají soukromí, pohodu, klid a příjemné prostředí, azyl pro milence v kvalitním pensionu.

Inzerce z 09.01.2017, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Jaroslav Srba | E-mail: info(at)ceske-budejovice-levne-ubytovani.cz | Tel.: 721589838 | Lokalita: České Budějovice | Cena: 360,- Kč

http://www.youtube.com/watch?v=b6EWNuL7UK4

Podobné inzeráty

Typ Lokalita Název Cena
Poptávka Praha 4 společné venčení

Doporučujeme
Sklik doporučujeme
AdFox doporučujeme
Často hledané fráze