Nemovitost ,domácnost od A do Z


Rádi Vám podáme pomocnou ruku jak v případě nových prostor, tak i v případě rekonstrukce stávajících nebo omlazení vybavení. Od banalit které nám znepříjemňují život jako je například kapající kohoutek po práce většího rozsahu stačí si jenom vybrat.
instalatérské práce, elektrikářské práce, malování bytů a firem, tapetování bytů a firem, renovace oken, renovace dveří , renovace nábytku, opravy nábytku, opravy elektrotechniky, opravy elektrospotřebičů, , opravy na zahradě, opravy/čištění odpadů, opravy v bytě, opravy v kanceláři/firmě , montáže nábytku/kuchyní, instalace nábytku a zařízení, lakýrnické práce, sádrokartonářské práce, silikonování, zámečnické práce , rekonstrukce zednické práce, pokládka dlažby, obkladačské práce, dřevostavby stavba zahradních domků , natěračské práce, pokládky plovoucích podlah .
Abychom pro Vás dokázali zařídit vše od A do Z a zbavili Vás tím zbytečných starostí spolupracujeme se zkušenými bankéři, realitními makléři a v neposlední řadě i šikovnými řemeslníky.
Konzultace jsou samozřejmě zdarma.
Agentura báječný domov se těší na případnou naši spolupráci.
bajecny-domov@wo.cz

Inzerce z 19.04.2018, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Romana Lugh | E-mail: bajecny-domov(at)wo.cz | Tel.: 735968968 | Lokalita: Praha kraj | Cena: dohodou


Podobné inzeráty

Typ Lokalita Název Cena
Nabídka Plzeňský Malujeme, natíráme, vyklízíme, uklízíme… za Vás
Poptávka Praha Řemeslné práce
Nabídka Opava Malířské a natěračské práce 500

Doporučujeme
Vyklízení Louda
Nabízíme profesionální a rychlé vyklízení nemovitostí a stěhování.
Sklik doporučujeme
AdFox doporučujeme
Často hledané fráze